Ysoft logo

Making the MFPs think

Czech English French German Hungarian Japanese Russian Spanish
Arabic
Y Soft expanduje na pole 3D tisku, investuje do českého výrobce 3D tiskáren be3D, 6.11.2014
Český výrobce 3D tiskáren be3D získal strategickou investici. Do pražského start-upu investuje brněnská společnost Y Soft, která zároveň získala v be3D 51% podíl. Spojení be3D se společností Y Soft je výsledkem několikaměsíčních jednání, která probíhala ve Spojených státech amerických, kam be3D v posledních měsících expandovalo díky CzechAcceleratoru. Výše investice dosahuje 45 milionů korun s příslibem dalších 20 milionů korun v případě očekávaného růstu společnosti. Ve vedení be3D nadále zůstává její zakladatel David Miklas.
Y Soft získal ocenění Investor roku 2013, 7.7.2014
Na slavnostním galavečeru v polovině června vyhlásila agentura CzechInvest společně se Sdružením pro zahraniční investice – AFI výsledky 14. ročníku soutěže Investor a podnikatelská nemovitost roku. Y Soft si odnesl jedno z nejvyšších ocenění a pyšní se titulem Investor roku v kategorii IT a sdílené služby.
Roll down
Vyberte jazyk.

Nová služba potisku karet pro partnery a zákazníky

1.6.2012

Společnost Y Soft rozšiřuje produktové portfolio nabízených služeb o novou položku potisk identifikačních karet dle přání koncového zákazníka.
Y Soft nově nabízí tuto službu ve čtyřech různých variantách dle individuálních přání zákazníka:

• Jednostranný černobílý potisk
• Jednostranný barevný potisk
• Oboustranný černobílý potisk
• Oboustranný barevný potisk

Finální vzhled potištěné karty je naprosto v rukou klienta, který dodává kompletní grafiku a požadovanou koncovou představu. Při objednávce lze definovat proměnná pole, ve kterých se mohou střídat jména uživatelů, funkce nebo například unikátní kódy. Každá karta se tak díky potisku stává jedinečnou a zákazník ji může libovolně využít například pro identifikaci zaměstnanců, pro speciální události nebo na předváděcí veletrhy.

Více informací naleznete zde.
Ysoft news
Roll up
Partneři & Zákazníci
Konica-Minolta
Xerox
Ricoh
Sharp
Toshiba
HP
Oce
Samsung