Ysoft logo

Making the MFPs think

Czech English French German Hungarian Japanese Russian Spanish
Arabic
Y Soft představuje pět nových funkcionalit v rámci YSoft SafeQ5, 11.2.2014
Y Soft v lednu slavnostně představil novou verzi produktu YSoft SafeQ 5. Nová verze tiskového řešení YSoft SafeQ 5 obsahuje několik vylepšených funkcionalit a několik zcela nových funkcí. Zahrnuje v sobě pět unikátních oblastí, ve kterých se náš produkt zdokonalil, aby lépe vyhovoval potřebám našich zákazníků. Pojďme se na ně nyní podívat:
Roll down
Vyberte jazyk.

Partneři společnosti Xerox byli v květnu pozváni do Rochesteru

5.6.2012

Xerox organizoval třídenní školení pro své partnery, kde je seznámil s novinkami, vylepšenými technologiemi a vývojem a především jak efektivně oslovit potenciální zákazníky.
Událost nesla název „Obchod bez hranic“ a zúčastnilo se jí více než 60 účastníků, reprezentující obchodní partnery především z Latinské Ameriky.

Y Soft měl tu čest stát se partnerem této události, a využít tak příležitosti potkat se tváří v tvář s mnoha zajímavými lidmi. Hlavní produkt společnosti Y Soft – inteligentní tiskové řešení YSoft SafeQ – rozšiřující možnosti multifunkčních zařízení, nemohl na tomto setkání chybět. Y Soft prezentoval nové benefity a vylepšení, které nová verze produktu YSoft SafeQ 4, přináší zákazníkům. Mobilní tisk, Job roaming nebo Private Cloud jsou jedněmi, ale nikoli jedinými převratnými funkcemi oceňovanými zákazníky.
 


Společnost Y Soft organizovala na závěr prvního dne slavnostní večeři pro účastníky setkání. Neformální večeře spojená s krátkou prezentací se stala místem, kde vznikla mnohá budoucí obchodní partnerství a podněty pro spolupráci.
 


Od Xeroxu a jejich partnerů jsme obdrželi velice pozitivní zpětnou vazbu.

„Naši partneři i celý Xerox tým oceňují znalosti a ochotu společnosti Y Soft zapojit se a podpořit náš společný obchod. Nově uzavřené vztahy s těmito zeměmi ještě více podpoří náš společný cíl rozvoje obchodu. V blízké budoucnosti čekáme velice pozitivní výsledek z této akce a pevně věříme v pokračující závazek rozvoje obchodů v této části světa.“

Emmanuel Datoc
Director, Technology, Marketing and Customer Service
Xerox Corporation
Ysoft news
Roll up
Partneři & Zákazníci
Konica-Minolta
Xerox
Ricoh
Sharp
Toshiba
HP
Oce
Samsung