Ysoft logo

Making the MFPs think

Czech English French German Hungarian Japanese Russian Spanish
Arabic
Y Soft expanduje na pole 3D tisku, investuje do českého výrobce 3D tiskáren be3D, 6.11.2014
Český výrobce 3D tiskáren be3D získal strategickou investici. Do pražského start-upu investuje brněnská společnost Y Soft, která zároveň získala v be3D 51% podíl. Spojení be3D se společností Y Soft je výsledkem několikaměsíčních jednání, která probíhala ve Spojených státech amerických, kam be3D v posledních měsících expandovalo díky CzechAcceleratoru. Výše investice dosahuje 45 milionů korun s příslibem dalších 20 milionů korun v případě očekávaného růstu společnosti. Ve vedení be3D nadále zůstává její zakladatel David Miklas.
Y Soft získal ocenění Investor roku 2013, 7.7.2014
Na slavnostním galavečeru v polovině června vyhlásila agentura CzechInvest společně se Sdružením pro zahraniční investice – AFI výsledky 14. ročníku soutěže Investor a podnikatelská nemovitost roku. Y Soft si odnesl jedno z nejvyšších ocenění a pyšní se titulem Investor roku v kategorii IT a sdílené služby.
Roll down
Vyberte jazyk.

Novinky

Nyní už nemusíte čekat na vydání nové verze. Cumulative Update vám zpřístupní nejžhavější technologická vylepšení několikrát do roka - ihned po jejich důkladném otestování a bez dalších nákladů.
Český výrobce 3D tiskáren be3D získal strategickou investici. Do pražského start-upu investuje brněnská společnost Y Soft, která zároveň získala v be3D 51% podíl. Spojení be3D se společností Y Soft je výsledkem několikaměsíčních jednání, která probíhala ve Spojených státech amerických, kam be3D v posledních měsících expandovalo díky CzechAcceleratoru. Výše investice dosahuje 45 milionů korun s příslibem dalších 20 milionů korun v případě očekávaného růstu společnosti. Ve vedení be3D nadále zůstává její zakladatel David Miklas.
Na slavnostním galavečeru v polovině června vyhlásila agentura CzechInvest společně se Sdružením pro zahraniční investice – AFI výsledky 14. ročníku soutěže Investor a podnikatelská nemovitost roku. Y Soft si odnesl jedno z nejvyšších ocenění a pyšní se titulem Investor roku v kategorii IT a sdílené služby.
Snili jste o tom, že jednou budete moci navštívit známou vývojářskou konferenci GeeCON i v Česku? Tento sen se už na podzim stane skutečností. Ve spolupráci s organizátory GeeCONu jsme se rozhodli, že úspěšný koncept představíme společně poprvé i za hranicemi Polska, konkrétně v Praze.
Brněnský startup Videoflot, spojující videotvůrce a jejich zákazníky, se dohodl na strategickém partnerství s brněnskou společností Y Soft,  globálním hráčem na trhu tiskových řešení pro firmy.
Technology Hour | 9.4.2014
24. 4. 2014, 18:00
Y Soft Praha
Y Soft v lednu slavnostně představil novou verzi produktu YSoft SafeQ 5. Nová verze tiskového řešení YSoft SafeQ 5 obsahuje několik vylepšených funkcionalit a několik zcela nových funkcí. Zahrnuje v sobě pět unikátních oblastí, ve kterých se náš produkt zdokonalil, aby lépe vyhovoval potřebám našich zákazníků. Pojďme se na ně nyní podívat:
Už jste určitě zaznamenali, že je na světě nová verze YSoft SafeQ 5. Ve čtvrtek 30. ledna jsme přivítali přes 200 hostů z celého světa v pražském hotelu Hilton, představili jim klíčové novinky a společně jsme oslavili vznik nové verze našeho produktu. 
Ročník 2013/14 soutěže European Business Awards nám přinesl příjemné překvapení. Společnost Y Soft získala prestižní ocenění Ruban d'Honneur v kategorii Import/Export. Tím jsme se zařadili mezi 100 nejúspěšnějších evropských firem současnosti.
Čtvrtek 30. ledna - datum, kdy oficiálně představíme novou verzi našeho produktu, YSoft SafeQ 5. Slavnostní launch proběhne v pražském hotelu Hilton a přivítáme na něm naše partnery z celého světa. 
Nahlédnout pod pokličku úspěšné firmy z Jihomoravského regionu, které se podařilo prorazit na globální trhy. To byl hlavní cíl studentů vídeňské Ekonomické univerzity, kteří navštívili naše brněnské sídlo. Jakožto pro budoucí finanční experty jsme pro ně připravili program nabitý informacemi o ekonomickém pozadí naší společnosti.  
V listopadu byla slavnostně podepsána globální zastřešující smlouva mezi společnostmi Y Soft a Konica Minolta. 
Globální společnost Y Soft, která si zakládá na tom, aby disponovala obchodním i technickým zázemím ve skutečné blízkosti partnerů a zákazníků po celém světě, úspěšně dokončila akvizici australského distributora konkurenčního řešení Equitrac Systems of Australia. Dokončení úspěšné akvizice trvalo několik měsíců plných legislativních, informačních a faktických jednání vedoucích k oboustranné spokojenosti partnerů. Nová společnost ponese název Y Soft Australia a její sídlo se nachází v Sydney.
V úzké spolupráci s partnery uspořádala společnost Y Soft celodenní zábavný program pro zákazníky využívající tiskové řešení YSoft SafeQ. Akce se konala na konci října v příjemném prostředí proslaveného vinařství U Kapličky, kde se natáčela populární série filmů Bobule.  Vinařství jsme se rozhodli využít poněkud netradičním způsobem a pro naše zákazníky jsme uspořádali klání v brokové střelbě, kterou si nelze běžně volně vyzkoušet. Zákazníci si na třech střeleckých stanovištích zastříleli na létající hliněné holuby. 
Společnost Y Soft byla spolu s dalšími osmi českými společnostmi vybrána porotou do prestižní mezinárodní soutěže European Business Awards, aby reprezentovala Českou republiku jako národní vítěz v klání s firmami z ostatních států Evropy. Každá z vybraných českých společností zastupuje jeden z oborů, ve kterém úspěšně působí, společnost Y Soft zastupuje oblast informačních technologií.
Mezinárodní auditorská a poradenská společnost Deloitte sestavuje každým rokem žebříček 50 nejrychleji rostoucích technologických firem z regionu střední a východní Evropy. Společnost Y Soft se podařilo spolu s dalšími čtyřmi českými společnostmi hájit barvy naší republiky v rámci této prestižní soutěže. 
Ryze česká společnost Y Soft se rozhodla ve znamení jednoho z hlavních kréd své firemní kultury podpořit nezkompromitované politické strany, které se utkají v blížících se volbách do Poslanecké sněmovny.
Po několikaměsíčním jednání Y Soft Corporation oznamuje zásadní akvizici - kupuje australského distributora Equitrac Systems of Australia.
Třítisícové město West, které se nachází ve státě Texas stejně jako první pobočka společnosti Y Soft na americkém kontinentu, bylo v dubnu postiženo pohromou rovnající se přírodním katastrofám.
Jihomoravské inovační centrum připravilo pro návštěvníky nákupní galerie Vaňkovka zajímavou výstavu Jak brněnské nápady mění svět. Šestnáct podnikatelských záměrů, které JIC podpořil formou poradenství, poskytnutím prostor a mnoha dalšími věcmi, prezentuje své výstavní koutky v rámci obchodního centra.
Květen proběhl ve znamení prezentace společnosti Y Soft na českých i zahraničních konferencích.
Y Soft přináší 10% slevu pro registrované na GeeCON 2013.
Společnost Y Soft se stala hlavním sponzorem již třetího ročníku mezioborové konference TEDxBrno 2013, jejímž cílem je představovat neotřelé myšlenky.
Společnost Y Soft se jako jeden z hlavních sponzorů zúčastnila konference Agilia 2013, která se koná od 27. do 29. března v Brně.
Y Soft se společně s nevládním uskupením AmCham (The American Chamber of Commerce in the Czech Republic) rozhodl zorganizovat diskuzi na téma Alternativní zdroje financování pro start-upy a SME projekty. Téma je společnosti blízké, protože sama začínala jako start-upový projekt a v současné době je jedním z leaderů v oblati tiskových řešení s pobočkami po celém světě.
Xerox Corporation udělila společnosti Y Soft ocenění Partner roku za „Největší pokrok v pronikání na globální trhy". V rámci ocenění Partner roku se hodnotí snahy hlavních partnerů pomoct společnosti Xerox a jejím zákazníkům uchopit nové příležitosti a dosáhnout úspěchu v podnikání.
Neváhejte a přijďte v úterý 26. března 2013 na snídani do společnosti Y Soft, která vám umožní setkat se s prvotřídními odborníky na agilní metodologii. Vstup na snídani a přednášky je volný, registrujte se na pr@ysoft.com.
Od začátku roku 2013 se dubajské pobočce společnosti Y Soft podařilo výrazně zvýšit obchodní potenciál místního trhu. Zároveň s tím vzrostly také nároky na obchodní i technickou podporu a poskytování profesionálních služeb, proto se Y Soft rozhodl posílit tamní tým.
Soutěž EXPORTNÍ CENA DHL UNICREDIT, založená společností DHL Express (Czech Republic) s.r.o., již patnáctým rokem uděluje prestižní ocenění malým a středně velkým firmám v České republice. Cena vyznamenává domácí firmy, které mají velký význam pro českou ekonomiku.
Y Soft rozšiřuje pobočku v Severní Americe a stěhuje ji do nových prostor. V blízké době plánuje navýšit severoamerický tým na 20 zaměstnanců.
Společnost Y Soft sponzorovala klíčovou konferenci v oblasti tiskových řešení, Transform 2012 Europe, která se konala na rugbyovém stadioně v Londýně. Konference Transform je nezávislým fórem, kde se setkávají nejen výrobci tiskáren a tiskových řešení, distributoři a nezávislí prodejci tiskových služeb, ale také specializovaná média a  firmy reprezentované především manažery z oblasti IT.
Společnost Y Soft rozšířila počet zahraničních poboček
Ve středu 5. září česká, rostoucí IT společnost Y Soft slavnostně otevřela nové kancelářské prostory, kde nyní bude sídlit vedení společnosti, více než stovka zaměstnanců a dalších pět desítek, které Y Soft chystá do svých řad přijmout.
Xerox organizoval třídenní školení pro své partnery, kde je seznámil s novinkami, vylepšenými technologiemi a vývojem a především jak efektivně oslovit potenciální zákazníky.
Společnost Y Soft rozšiřuje produktové portfolio nabízených služeb o novou položku potisk identifikačních karet dle přání koncového zákazníka.

Přes 800 našich partnerů a zákazníků si stáhlo měsíční zkušební licenci YSoft SafeQ 4 a téměř 90 našich stávajících zákazníků se již rozhodlo pro upgrade na novou verzi YSoft SafeQ 4.

Společnost Y Soft vstoupila se svým produktem YSoft SafeQ 4 na nový kontinent. V průběhu března 2012 obchodní ředitel Y Softu (Lukáš Maňásek) spolu se zástupcem technické podpory pro Australský region (Leanne Li Cuihe) navštívili všechna přímá zastoupení Konica Minolta v Austrálii.

Česká firma Y Soft prudce roste a chce se stát globální jedničkou na trhu tiskových řešení.

Y Soft Corporation, a.s., uspořádal ve spolupráci se společností Xerox Ukrajina „Představení produktu YSoft SafeQ 4“ v České Republice.

Úspěšná roadshow uvedení nového produktu YSoft SafeQ 4 na trh pokračuje. Tentokrát jsme v pondělí 13. února zamířili do Paříže.
Ve čtvrtek 26. ledna 2012 vystartovala v Praze, hotel Hilton, road show prezentující nový software firmy Y Soft.

Y Soft Corporation dala zdarma Úřadu Jihomoravského kraje licenci na svůj software YSoft SafeQ.

V sobotu 28. května se zástupci české společnosti Y Soft zúčastnili oficiální večeře v Texasu ve Fort Worth spolu s ministrem zahraničních věcí Karlem Schwarzenbergem, českým velvyslancem Petrem Gandalovičem a rozsáhlou českou komunitou působící v Texasu.

Y Soft je rychle rostoucí technologická firma, jejíž úspěch je úzce spjat s odbornou úrovní svých zaměstnanců a jejich kontinuálním profesním vzděláváním.

Zakladatel, spoluvlastník a generální ředitel firmy Y Soft Corporation, a. s. Václav Muchna obdržel prestižní cenu Technologický podnikatel roku 2010 v České republice a Podnikatel roku 2010 Jihomoravského kraje.

Roll up
Partneři & Zákazníci
Konica-Minolta
Xerox
Ricoh
Sharp
Toshiba
HP
Oce
Samsung