Ysoft logo

Making the MFPs think

Czech English French German Hungarian Japanese Russian Spanish
Arabic
Y Soft získal ocenění Investor roku 2013, 7.7.2014
Na slavnostním galavečeru v polovině června vyhlásila agentura CzechInvest společně se Sdružením pro zahraniční investice – AFI výsledky 14. ročníku soutěže Investor a podnikatelská nemovitost roku. Y Soft si odnesl jedno z nejvyšších ocenění a pyšní se titulem Investor roku v kategorii IT a sdílené služby.
Přinášíme konferenci GeeCON do České republiky!, 13.6.2014
Snili jste o tom, že jednou budete moci navštívit známou vývojářskou konferenci GeeCON i v Česku? Tento sen se už na podzim stane skutečností. Ve spolupráci s organizátory GeeCONu jsme se rozhodli, že úspěšný koncept představíme společně poprvé i za hranicemi Polska, konkrétně v Praze.
Roll down
Vyberte jazyk.

Šetřete více

YSoft SafeQ optimalizuje tiskové prostředí zákazníka a přináší mu kontrolu nad operacemi probíhajícími na multifunkčních zařízeních

Náklady na tisk představují 3 až 5 % obratu běžné společnosti, přičemž bez inteligentního tiskového řešení není možné tyto náklady konkrétně rozklíčovat. Tiskové řešení YSoft SafeQ umožňuje zákazníkovi monitorovat a účtovat jednotlivé operace tiskového prostředí. Zákazník získá naprostý přehled kdo, kdy a kolik tiskne. Po instalaci YSoft SafeQ se změní také návyky zaměstnanců, kteří začnou o tisku úloh přemýšlet a výrazně jej zredukují.

Odpovědné chování zaměstnanců

Díky monitoringu jednotlivých operací a stanovení pravidel tisku jsou zaměstnanci motivovaní přemýšlet, které úlohy je nezbytné vytisknout a které by vytištěny být nemusely. Z chodeb se ztratí povalující se papíry, které si od tiskáren nikdo nevyzvedl, a počet vytištěných stránek se radikálně sníží.

Nastavení pravidel tisku

V rámci firmy je nyní možné stanovit různá pravidla tisku pro konkrétní uživatele nebo skupinu uživatelů. Zaslané úlohy běžných uživatelů jsou díky YSoft SafeQ automaticky přesměrovány na levnější tiskárny a je upraven i jejich formát na černobílý a oboustranný. Úspora, které je dosaženo díky těmto restrikcím, je okamžitá a snadno vyčíslitelná.

Přesné informace kdo kolik tiskne

YSoft SafeQ generuje přesné údaje o tom, který uživatel, kolik stránek a kdy vytiskl. Tyto informace mohou sloužit k vyjádření nákladovosti jednotlivých oddělení nebo jednoduše pro kontrolu tiskového prostředí. Reporty jsou dostupné v různých formátech a je možné je zaměřit na preferované oblasti.

Rychlá návratnost investice

Vyzkoušený dopad ve společnostech po zavedení YSoft SafeQ bylo okamžité snížení množství tištěných stránek. Zaměstnanci k tisku začali přistupovat uvědoměle a mnoho zbytečných úloh nebylo na tiskárny odesláno. Úspora byla dosažena také díky stanovení pravidel, která redukují barevný a oboustranný tisk.

Roll up
Partneři & Zákazníci
Konica-Minolta
Xerox
Ricoh
Sharp
Toshiba
HP
Oce
Samsung